قوانین وب سایت:

کاربران گرامی لطفا قبل از اقدام برای خرید محصولات از فروشگاه نودل بازار، شرایط و ضوابط وب سایت ما را بررسی کنید و سپس نسبت به ثبت خرید اقدام کنید. ورود کاربران به وب سایت ما یعنی (https://noodlebazar.com) و استفاده از خدمات ما در هر شرایطی به معنای پذیرفتن همه قوانین درج شده در این صفحه می باشد. کاربرانی که قصد خرید دارند حتما باید  قوانین فروش وب سایت ما را تایید نمایند تا در آینده با مشکل خاصی مواجه نشوند.

قوانین فروش عمومی:

توجه داشته باشید که همه اصول و فرایند های مربوط به فروشگاه اینترنتی نودل بازار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد. کاربرانی که قصد استفاده از خدمات ما را دارند باید این قوانین را بپذیرند و از آنها پیروی نمایند. در صورتی که هر کدام از قوانین وب سایت ما یعنی (https://noodlebazar.com) در آینده دستخوش تغییر شود، این صفحه آپدیت شده و شما مجدد مجبور به پذیرش قوانین هستید. اطلاع رسانی در مورد به روز رسانی قوانین صورت می گیرد.

تعریف مشتری در فروشگاه نودل بازار:

مشتریان یا کاربران در  قوانین فروش اهمیت زیادی دارند. مشتری به شخصی گفته می شود که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت نام در وب سایت نودل بازار اقدام کرده و نسبت به ثبت سفارش و دریافت خدمات از فروشگاه نودل بازار اقدام می نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

در این صفحه روز کاری به معنای روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته می باشد. در این زمینه استثنا های خاصی هم وجود دارد. تعطیلات عمومی در کشور ما یعنی ایران جزو روز های تعطیلی فروشگاه نودل بازار نیز به حساب می آیند. کلیه سفارشات ثبت شده در زمان تعطیلی این فروشگاه در روز های پس از تعطیلی پردازش شده و به دست مشتریان می رسند. بسته به نوع سفارش، مدت زمان تحویل آن به کاربر متغیر است. این زمان از7تا 14 روز متغیر می باشد. همه سفارش هایی که در پایگاه اطلاعاتی نودل بازار ثبت می شوند، به وسیله مدیران و ناظران بررسی شده و در صورت وجود خطا به شما اطلاع داده می شود. اگر پس از خرید کاربر موجودی کالای مورد نظر به اتمام رسیده باشد، حق استرداد وجه یا کنسل کردن سفارش برای مجموعه نودل بازار محفوظ است.

مجموعه نودل بازار همیشه در تلاش است تا در سریع ترین زمان ممکن فعالیت های مربوط به پردازش و ثبت کالا را به اتمام برساند. فروشگاه نودل بازار مختار است تا در صورت صلاح دید، فروش یک محصول را متوقف کند و محصول را جایگزین نماید. مطمئنا سفارش هایی که قبل از اتمام فروش به ثبت برسند همچنان پردازش شده و برای کاربران ارسال خواهند شد. 

زمان و مکان تحویل سفارش:

این قسمت از  قوانین وب سایت مربوط به مکان و زمان تحویل سفارش کاربران است. مکان تحویل سفارش توسط کاربران درون وب سایت نودل بازار ثبت شده و تیم فنی فروشگاه موظف هستند تا در موقعیت مشخص شده کالا را به دست کاربران برساند. مطمئنا آسیب های ناشی از عدم حضور کاربر در محل و یا تغییر آدرس مربوط به خود کاربر بوده و فرد باید هزینه های مربوطه را به طور کامل پرداخت کند. فروشگاه نودل بازار متعهد است که در بازه زمانی مشخص شده بدون تغییر کیفیت محصول را به دست شما برساند.

اگر در شرایط خاص تامین کنندگان و تیم هایی که با نودل بازار همکاری دارند نتوانند مواد غذایی را به موقع تحویل دهند، کاربران اجازه فسخ فروش بدون پرداخت هزینه را دارند.

ارسال کالا توسط نودل بازار:

ارسال محصولات توسط فروشگاه نودل بازار با استفاده از اداره پست ایران صورت می گیرد.

نکات مهم در زمان تحویل سفارش توسط کاربر:

کاربر موظف است که در هنگام تحویل سفارش خود و باز کردن بسته بندی، مشخصات سفارش و محصول را بررسی نماید. در صورتی که مغایری میان محصول تحویل گرفته شده و سفارش اصلی وجود داشت باید از تحویل سفارش خودداری کند. در صورتی که مشتریان بدون تطبیع دادن سفارش و کالای دریافتی آن را از بسته بندی اولیه خارج نمایند، امکان عودت از بین رفته و کاربر دیگر اجازه مرجوع کردن محصول را نخواهد داشت.

کاربران وظیفه دارند تا در حضور مامور پستی شرایط فیزیکی بسته را بررسی نمایند و مطمئن شوند که کالا از نظر فیزیکی سالم به دست آنها رسیده است. این پروسه باید قبل از امضا کردن رسید پستی صورت گیرد تا برای کاربران هیچ مشکل خاصی ایجاد نشود. اگر کالا از نظر فیزیکی دچار آسیب دیدگی شده بود، کاربران باید از تحویل گرفتن آن خودداری نمایند و این مسئله را بلافاصله به مجموعه نودل بازار اطلاع دهند تا پیگیری های اولیه صورت گیرد. اگر این پروسه توسط کاربر انجام نشود و کاربران کالا های آسیب دیده را دریافت کنند، هیچ بهانه ای مورد قبول نخواهد بود. امضای رسید پستی برابر با تایید دریافت کالای سالم و کامل است.

اگر کاربران سفارش را دریافت کنند و پس از دریافت و امضای رسید پستی متوجه آسیب شوند، دیگر فروشگاه نودل بازار تعهدی در قبال پس گرفتن سفارش ندارد. به همین علت کاربران قبل از امضای رسید پستی حتما باید محصول را بررسی کنند.